اخبار

دیدار معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با استاندار اصفهان

معاون حقوقی امورمجلس و استان های وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی که به منظور تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به اصفهان سفر کرده بود، با استاندار اصفهان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استاندای اصفهان، عباس رضایی در دیدار علی اصغر کاراندیش، معاون حقوقی امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: فرهنگ و هنر، هویت هر ملت و کشوری را می‌سازد و غنا بخشیدن به فرهنگ و هنر جامعه، کاربردی عظیم خواهد داشت و اهمیت آن در مسیر رشد و تعالی یک جامعه بر کسی پوشیده نیست.

وی بر ارتقای جایگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصدی گری به تسهیل گری و هدایت، حمایت از تولیدات ارزشمند هنری، توسعه تشکل‌های تخصصی و تقویت مناسبات فرهنگی با سایر استانها تاکید کرد.

استاندار اصفهان با اشاره به شرایط کشور و استان در خصوص شیوع بیماری کرونا، اهمیت فرهنگ سازی از طریق تولید و انتشار محتواهایی با این موضوع و پیشگیری از آن و ایجاد امید آفرینی و روحیه نشاط افزود: برنامه ریزی و راه اندازی اتاق فکر با همکاری نخبگان علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی برای تولیدات فرهنگی و بسته های آموزشی، اطلاع رسانی و تبلیغات در خصوص تمهیدات زندگی با کرونا بسیار حائز اهمیت است.

وی ادامه داد: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فرهنگی و هنری بسیار خوبی در این استان وجود دارد که امیدوارم مدیرکل جدید از این ظرفیت‌ها در جهت ارتقاء فرهنگ و هنر به نحو احسن استفاده کند.

استاندار اصفهان یادآور شد: از مدیرکل جدید انتظار داریم با ایجاد نشاط، امید و آرامش، تحرک جدی در عرصه هنر و فرهنگ عمومی استان ایجاد کند و به همه بخش های هنری اعم از تجسمی، نمایشی و ... توجه و اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

استاندار اصفهان اظهار امیدواری کرد که اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر را همیشه در کنار خود ببینیم و شاهد موفقیت های روز افزون این قشر از جامعه باشیم.

در پایان، استاندار اصفهان از خدمات حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل سابق قدردانی و برای سید سعید سرابی، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان آرزوی موفقیت کرد. 

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۷:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید