اخبار

دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران و لیتوگرافی‌های اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران و لیتوگرافی‌های اصفهان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: اصفهان همواره یکی از قطب‌های صنعت چاپ کشور بوده و فعالان چاپ اصفهان سرآمد کشور هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه وجود صنف و اتحادیه فعال برای بخش‌های کاری بسیار اثربخش است، افزود: اکنون که در شرایط بیماری کرونا قرار گرفتیم و اصناف مختلف دچار آسیب‌ها و ضرر و زیان مالی شدند که بدون شک صنف چاپ نیز از این قاعده مستثنی نبوده بنابراین تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این قشر و سایر اصحاب فرهنگ و هنر انجام خواهیم داد.

در ابتدای این دیدارمحمدعلی انصاریپور رییس و اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران و لیتوگرافی‌های اصفهان به بیان مسائل حوزه کاری خود پرداختند.

خاطرنشان می شود؛ دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی و رضا مهندسی رئیس گروه فرهنگی اداره کل 2 اردیبهشت در دفتر مدیرکل انجام شد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۲۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید