اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آیت الله مهدوی

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آیت الله مهدوی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آیت الله مهدوی نماینده مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان وهمچنین انتصاب مدیرکل جدیدفرهنگ وارشاداسلامی استان گفت: هرچه در مجموعه مدیران شهر و استان ارتباطات کاری قوی تری وجود داشته باشد به موفقیت‌های بهتری می‌توان دست یافت و لازم است هرچه در توان داریم انجام دهیم و کمک وحمایت در هرچه بهتر برگزار شدن کارهای اجرایی در اصل کمک به اصل نظام است.

نماینده مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم بهره‌مندی از وجود علمای دینی تاکید و اظهار کرد: استان اصفهان در حوزه‌های مختلف فرهنگی دینی سرآمد کشور بوده و براساس آمار یک دهم از شهدای دفاع مقدس مربوط به این استان است و در برگزاری مراسمات دینی نظیر اعتکاف یا برپایی شعائر مذهبی، این شهر و استان همواره در کشور سرآمد بوده و هست.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه این اداره کل می‌تواند درامور دینی جامعه و استان موثر باشد، گفت: ما علاقمند هستیم هنرمندان برای اجرای برنامه ها ویا تولید وخلق آثار هنری در راستای برنامه‌های دینی در جامعه تلاش نمایند که این مسئله نیاز به برنامه ریزی دارد و جهت دادن به هنرمندان وظیفه ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

سید سعید سرابی نیز در این دیدار خدمت، در اصفهان را افتخار دانست و گفت: استان اصفهان ظرفیت‌های فرهنگی، هنری دینی بسیار خوبی دارد و تعدد مساجد، حوزه‌های علمیه و کانون‌های فرهنگی هنری مسجد نشان از جریان فرهنگ دینی جدی و قوی این استان دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تقدیر از رهنمودهای آیت الله مهدوی در این جلسه اظهار امیدواری کرد دعای خیر بزرگان و علمای دینی همواره پشتیبان فرهنگ و هنر استان باشد.

وی در ادامه به تبیین برخی ازبرنامه‌ها و فعالیت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت و گفت: حوزه‌های فرهنگی، هنری، قرآنی، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از جمله فعالیت‌های این وزارتخانه است و اکنون بالغ بر 1900 کانون در استان اصفهان فعالیت دارند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضرت آیت الله مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین معتمدی 2 اردیبهشت انجام شد.

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۲۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید