اخبار

دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد.‌

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این جلسه با تبریک حلول ماه مبارک رمضان از همت وتلاش های صورت گرفته در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تشکر نمود و از آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مبنی بر تعامل وهمکاری بیشتر با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خبر داد.

سید سعید سرابی باتاکید بر ضرورت هرچه بیشتر تعامل و همکاری دستگاه‌های فرهنگی برای تقویت برنامه‌ها و اهداف فرهنگی استان افزود:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی است که همه کارکنان و دستگاه های همکار با آن با انگیزه و علاقه تلاش و فعالیت می کنند.

در ادامه محمدعلی احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان ضمن تبریک انتصاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برای وی در مسئولیت جدید در استان اصفهان آرزوی موفقیت نمود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از سال ۱۳۵۹به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تأسیس شده است، افزود: راهبرد این شورا در برگزاری مراسم ، علاوه بر جنبه نکوداشت مراسم و تعظیم ایام‌الله، نوعی فرهنگ‌سازی و تحلیل درست رخدادها را در خود دارد.

احمدی گفت: تلاش همه ما در شورا این است که یک مجموعه مردمی باشد و از ظرفیت همه اقشار به ویژه اصحاب رسانه و هنرمندان و فرهیختگان درجهت تقویت وحفظ هرچه بیشتر آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی بهرمند شود.

 

خاطرنشان می‌شود، دیدار رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 3 اردیبهشت در دفتر مدیرکل انجام شد.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید