اخبار

اهدای کتاب به کادر درمانی بیمارستان صاحب الزمان(عج) شهرضا

اهدای کتاب به کادر درمانی بیمارستان صاحب الزمان(عج) شهرضا
اهالی فرهنگ و هنر و کتابفروشان شهرضا به محوریت کتابفروشی البرز به منظور تشکر از جانفشانی ها و زحمات کادر درمانی بیمارستان‌ صاحب الزمان شهرضا با اهدای کتاب و من دوستت دارم ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اهالی فرهنگ و هنر و کتابفروشان شهرضا به محوریت کتابفروشی البرز به منظور تشکر از جانفشانی ها و زحمات کادر درمانی بیمارستان‌ صاحب الزمان شهرضا با اهدای کتاب و من دوستت دارم ادای احترام کردند.

سعید طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا در این زمینه گفت: این روزها کادر درمانی بیمارستان‌ها در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اند.

وی افزود: سفیدپوشانی که این روزها در مقابل تمام کمبودها و کاستی‌ها صبر پیشه کرده‌اند و بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم فکر می‌کنند و با وجود مواجه‌شدن با ناملایمات، عرصه خدمت را به جولانگاه تسویه‌حساب تبدیل نکرده‌اند.

 طبیبیان خاطرنشان کرد: بدین‌وسیله از همه دست‌اندرکاران نظام سلامت، اعم از پزشکان، پرستاران و همه عزیزانی که در این روزهای سخت با مجاهدت و تلاش‌های شبانه‌روزی و باتحمل سختی‌ها و دوری از خانواده به هم‌وطنان خود، خدمت‌رسانی می‌کنند، به‌نوبه خود سپاسگزاری می‌کنم و از خداوند متعال توفیقات بیشتر را مسالت دارم.

۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید