اخبار

دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه کانون‌های آگهی و تبلیغات اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه کانون‌های آگهی و تبلیغات اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
اعضای هیئت مدیره اتحادیه کانون‌های آگهی و تبلیغات اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با اعضای هیئت مدیره اتحادیه کانون‌های آگهی و تبلیغات اصفهان با اشاره به اهمیت تبلیغات گفت: کانون‌های آگهی و تبلیغات با اقتصاد فرهنگ و هنر عجین شده‌اند و اصفهان نیز به عنوان قطب صنعت گردشگری کشور شناخته می‌شود و همه این مسائل در کنار هم نشان از اهمیت فعالیت کانون‌های تبلیغات در این شهر و استان دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه اختلاف نظرات و دیدگاه‌ها نشان از تنوع فعالیت و تنوع فعالیت نشان از توسعه دارد، اظهار کرد: در این جلسه نکات بسیار خوبی مطرح شد که برای رفع آنها تصمیم گیری و برنامه ریزی خواهد شد البته برخی مسائل لازم است به صورت ملی بررسی و حل ‌شود و نیازمند نگاه ملی در این حوزه هستیم.

وی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گذشته بیش از 130 مجوز صادر می‌کرد که اکنون این مجوزها ادغام و به 36 مجوز تبدیل شده تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت تسهیل امور در حال حرکت است و در موضوعات مطرح شده نیز لازم است بررسی شود روند مطلوب برای کانون‌های آگهی و تبلیغات به چه صورت باشد.

در ابتدای این دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه کانون‌های آگهی و تبلیغات اصفهان به بیان مطالبات، دیدگاه‌ها و خواسته‌های حوزه کاری خود پرداختند.

خاطرنشان می شود؛ دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه کانون‌های آگهی و تبلیغات اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی و مرضیه باقرصاد رئیس گروه مطبوعات و تبلیغات اداره کل 7 اردیبهشت در دفتر مدیرکل انجام شد.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۸:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید