اخبار

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تشکر از فعالیت‌های انجام شده و موارد مطرح شده در جلسه گفت: لازم است اولویت‌های اداره کل در بخش‌های فرهنگی هنری قرآنی در برش شهرستانی برای سال 99 احصا و برنامه‌های فرهنگی هنری اداره کل با رویکرد شعار سال، جهش تولید برگزار شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بر لزوم داشتن تمهیدات لازم در ستاد کرونای اداره کل برای مقابله با آسیب‌های این ویروس خاطرنشان کرد: با توجه به بحث فاصله گذاری اجتماعی تصمیم بر این قرار گرفته که نمایشگاه‌های قرآن برگزار نشود اما لازم است برنامه‌های قرآنی مرتبط در ماه مبارک رمضان با در نظر گرفتن تمهیدات لازم اجرا شود.

در این جلسه هریک از اعضای شورای معاونین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های انجام شده  در حال پیگیری در بخش‌های فرهنگی هنری و اداری مالی پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین 7 اردیبهشت برگزار شد.

 

۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید