اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور در مجتمع فرهنگی هنری صائب از ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در بازدید از ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یکی از مزیت‌ها و ظرفیت‌های این استان است و در سطح کشور اصفهان را به عنوان استان موفق در شاخص‌های کمی و کیفی در حوزه کانون‌های مسجد می‌شناسند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده و با تاکید بر لزوم توسعه کیفی کانون‌های مساجد اصفهان در کنار توسعه کمی آن، خاطرنشان کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مسجد جزو خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از گذشته تا کنون فعالیت‌های بسیار خوبی توسط اعضای آنها برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه انجام شده است.

وی با بیان اینکه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان از گذشته تا کنون فعالیت‌های خوبی در سطح استان انجام داده که سبب شده در کشور نمونه باشد بر لزوم تعامل این ستاد با سایر مجموعه‌های فرهنگی استان تاکید کرد.

همچنین در ابتدای این بازدید، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نیستانی مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به بیان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های این ستاد پرداخت و گفت: استان اصفهان با ۱۹۰۰ کانون فرهنگی هنری مسجد بیشترین تعداد کانون مسجد را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

در ادامه همچنین پیرامون سامانه بچه‌های مسجد، نحوه عضویت و فعالیت در آن توضیحاتی ارائه شد.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی مطبوعات و حجت الاسلام و المسلمین معتمدی مسئول امور شهرستان‌های اداره کل ۹ اردیبهشت انجام شد.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید