اخبار

مرحله دوم ضدعفونی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر

مرحله دوم ضدعفونی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر در مرحله دوم گندزدایی، با همت انجمن رادمردان ایران اقدام به گندزدایی کامل اداره نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در راستای ضدعفونی و گندزدایی ادارات و دستگاه های اجرایی به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، تداوم خدمت رسانی به شهروندان از سوی ادارات و افزایش ضریب سلامت کارکنان و شهروندان مراجعه کننده، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر در مرحله دوم گندزدایی، با همت انجمن رادمردان ایران اقدام به گندزدایی کامل اداره نمود.

فرامرز رادمنش رئیس اداره ضمن قدردانی از جهادگران عرصه سلامت اظهار کرد: با توجه به شیوع و ماندگاری ویروس کرونا و لزوم کنترل و پیشگیری بیشتر از شیوع این بیماری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز اقدام به گندزدایی دیوار، سطوح و سالن هایی که محل تردد ارباب رجوع هاست نمود.

رادمنش ضمن توصیه به کارکنان اداره جهت رعایت فاصله اجتماعی خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه بسیاری از راه های انتقال و رفتارهای ویروس کرونا ناشناخته است، به زودی ضوابطی در نظر گرفته می شود که مراجعین به اداره می بایست از ماسک و دستکش استفاده کنند و سپس در اداره حضور یابند.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۶:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید