اخبار

برگزاری چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان

برگزاری چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان
چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان و دومین جلسه این شورا در سال 99 با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حیدر قاسمی در چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با اشاره به شیوع بیماری کرونا و کمبود برخی گروه‌های خونی گفت: از ظرفیت‌های موجود در شهرستان‌ها برای اطلاع رسانی جهت اهدا خون استفاده شود.

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار اصفهان با تاکید بر لزوم کاربردی شدن مصوبات جلسات شورای اطلاع رسانی استان اظهار کرد: اطلاع رسانی مجموعه‌های دولتی در مواقع بحران از جمله مواردی است که برای مدیریت بحران به کارآمدی مجموعه کمک شایانی می‌کند و شورای اطلاع رسانی استان نقش موثری در این زمینه می‌تواند ایفا نماید.

وی با اشاره به شرایط فرهنگی اجتماعی بعد از کرونا خاطرنشان کرد: نقش رسانه‌ها و کارکرد آنها در انطباق دادن شرایط جدید زندگی برای مردم غیر قابل انکار است.

سید سعید سرابی نیز در این جلسه با تبریک ماه مبارک رمضان و ابراز خرسندی برای حضور و پذیرش مسئولیت فرهنگی در اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی به مرور بخش‌نامه‌های معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت و گفت: با تعامل با سایر بخش‌ها و دستگاه‌های فرهنگی به ویژه استانداری می‌توان جلسات این شورا را کارآمدتر از گذشته پیگیری کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تقدیر از موارد مطرح شده در جلسه گفت: از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی می‌توان برای برخی موضوعات مطروحه در جلسه استفاده کرد همچنین رسانه‌ها و مجموعه‌ روابط عمومی دستگاه‌های استان ظرفیت و فرصت خوبی برای اجرایی نمودن مصوبات این قبیل جلسات هستند.

در ادامه سایر اعضا به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند و در ادامه جلسه با مصوباتی به اتمام رسید.

خاطرنشان می‌شود، چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان، اعضا و سایر مدعوین 10 اردیبهشت در استانداری اصفهان برگزار شد.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۲۲:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید