اخبار

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر از محل تولید ماسک در خانه ووشو شهرستان

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر از محل تولید ماسک در خانه ووشو شهرستان
فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه معاونین خود از خانه ووشو شهرستان که این روزها به محلی برای تولید ماسک شده است بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر از خانه ووشو شهرستان، مسئول مجموعه تولید ماسک گفت: در روز‌هایی که ویروس کرونا میهمان ناخوانده همه کشور‌ها و حتی استان و شهرستان ما شده همدلی و همت مردم در عبور از این بحران قابل مشاهده است، به همین جهت خانه ووشو شهرستان شاهین شهر به همت گروه خیرین به کارگاهی بزرگ و پویا برای تولید ماسک، تبدیل شده است.

میرزایی افزود: روزانه در این کارگاه بیش از ۲۵ نفر از مردم به صورت خودجوش از ۹ صبح الی ۲۱ مشغول تولید گان و ماسک یکبار مصرف هستند و نیازمند است که غذا یا میان وعده به این عزیزان ارائه شود و می‌طلبد که خیرین همیشه در صحنه، حضور پیدا کنند و به یاری این پویش مردمی بپیوندند.

در ادامه فرامرز رادمنش نیز با اهداء کتاب از زحمات خیرین و داوطلبانی که با مردم در مبارزه با ویروس کرونا همدل شدند،تشکر و قدردانی نمود.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید