اخبار

تجلیل از برگزیدگان مسابقه نقاشی کرونا در بادرود نطنز

تجلیل از برگزیدگان مسابقه نقاشی کرونا در بادرود نطنز
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: از طرح پویش نقاشی کودکان در ارتباط با کرونا که به منظور نشاط و سرگرمی کودکان در دوران کرونا برگزار شد تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، علی مشربی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نطنز گفت: با حضور اعضای شورای اسلامی و شهردار بادرود و مدیر موزه عروسک های بادرود و موسسه بین المللی مهرآفرینان سعید یزدان مهر طی مراسمی از طرح پویش نقاشی کودکان در ارتباط با کرونا که به منظور نشاط و سرگرمی کودکان در دوران کرونا برگزار شد تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: این برنامه باهمکاری کانال خبری درشهر و موسسه فرهنگی هنری مهرآفرین برگزار و از برگزیدگان با اهدا جوایز نقدی و لوح سپاس در محل شهرداری بادرود تجلیل بعمل آمد.

مشربی اظهار کرد: شور ونشاط کودکان همراه با والدین و مشارکت در طرح های احتماعی از جمله اهداف ارگانهای نامبرده در این ویژه برنامه بود که باهمکاری موسسه مهرآفرین بادرود در ایام ها و مناسبت ها با مشارکت دانش آموزان و کودکان برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز گفت: موسسه فرهنگی هنری مهرآفرین پیش از این در دوم فروردین ماه با شرکت در برنامه تلویزیونی کشف استعداد عصر جدید با دریافت چهار رای سفید داوران موجب نشاط وشادابی در ایام اوج بیماری کرونا و افتخار استان اصفهان و شهرستان نطنز وبادرود گردیدند.

وی در پایان تصریح کرد: ضمنا مسولین و اولیا کودکان حاضر در مراسم از طرح های پویشی موزه عروسک و کانال درشهر حمایت کرده و فعالیت های گسترده و خلاقانه این عزیزان مورد تقدیر قرار گرفت.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید