اخبار

برگزاری جلسه اصحاب مطبوعات و خبرنگاران خمینی شهر

برگزاری جلسه اصحاب مطبوعات و خبرنگاران خمینی شهر
اولین جلسه اصحاب مطبوعات و خبرنگاران شهرستان در سال 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این نشست محمد حسین محمدی فشارکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر ضمن قدردانی از حضور خبرنگاران در این جلسه با اشاره به ظرفیت خوب خبرنگاری و وجود خبرنگاران توانمند و با سابقه در شهرستان گفت: این اداره به حوزه خبرنگاری و رسانه ها نگاه ویژه ای دارد.

وی با بیان اینکه باید بین خبرنگاران حرفه ای رسمی و فعالان مجازی تفاوت قائل شد، گفت: خلاء یک پایگاه خبری مناسب و درخور در شهرستان به شدت احساس می شود.

محمدی فشارکی با توجه به تاثیر گذاری رسالت خبرنگاران در زمینه های اطلاع رسانی و مطالبه گری گفت: بی شک اصحاب خبر و رسانه زبان مردم هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر با اشاره به لزوم اتحاد و انسجام بیشتر خبرنگاران گفت: رصد و نقد اوضاع و شفافیت خواهی عملکرد مسئولین بر عهده متولیان خبر و رسانه است.

محمدی در پایان ضمن تاکید بر تشکیل خانه مطبوعات و یا تشکلی خبرنگاری که بتواند پیگیر مطالبات این قشر باشد،گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

در ادامه این جلسه خبرنگاران حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مشکلات موجود پرداخته و خواستار توجه بیشتر به جایگاه خبرنگاران و فعالان رسانه شدند همچنین در این جلسه مقرر شد جلسات اصحاب مطبوعات و خبرنگاران به صورت منظم تری برگزار شود.

خاطرنشان می‌شود، این جلسه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر برگزار شد.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید