اخبار

برگزاری مسابقه کتابخوانی «یک جرعه بندگی» ویژه ماه رمضان در آران و بیدگل

برگزاری مسابقه کتابخوانی «یک جرعه بندگی» ویژه ماه رمضان در آران و بیدگل
مسابقه کتابخوانی«یک جرعه بندگی» به همت مؤسسه فرهنگی قرآنی مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان آران، از طریق شبکه‌های اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی همزمان با ماه پرفیض و برکت رمضان از برگزاری مسابقه ویژه این ماه با عنوان یک جرعه بندگی به همت مؤسسه فرهنگی قرآنی مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان آران و بیدگل خبر داد و گفت: این مسابقه کتابخوانی در قالب سوالات تستی از کتاب «یک جرعه بندگی» اثر حجت الاسلام حجت الله جلالی تهیه شده است.

دبیر شورای توسعه قرآنی شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه این مسابقه از اول ماه مبارک رمضان آغاز شده است، افزود: علاقمندان برای شرکت در این مسابقه، با مراجعه به mahdeghoranab@ و دریافت فایل pdf و سوالات تستی مسابقه می بایست پاسخ گزینه های صحیح را به نشانی mahdehghoran_admin@ و یا به شماره 09039766904 از طریق پیامک ارسال نمایند.

ضابطی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال پاسخ به این مسابقه، پایان ماه مبارک رمضان است اظهار داشت: همزمان با عید سعید فطر به قید قرعه جوایز نفیسی به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

خاطرنشان می شود، مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان آران و بیدگل، با حدود بیست سال فعالیت، به واسطه فعالیت‌های مداوم در آموزش قرآن آموز و ترویج فرهنگ قرآنی رتبه های نخست مؤسسات قرآنی را در سطح استان اصفهان و کشور به خود اختصاص داده است.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید