اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر با امام جمعه درچه

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر با امام جمعه درچه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر با امام جمعه درچه در دفتر وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این دیدار محمد حسین محمدی فشارکی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شهرستان خمینی شهر همواره در زمینه های قرآنی و دینی فعالیت چشمگیری داشته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر با توجه به ظرفیت و استعداد خوب شهرستان و به ویژه شهر درچه، گفت: شهر درچه مامن و پرورش دهنده عالمان بزرگ و وارسته دینی بوده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار از تلاش مجموعه اداره فرهنگ و اشاد اسلامی توسعه و گسترش فعالیت‌های فرهنگی و هنری در کل شهرستان و بخش ها و شهرهای اطراف خبر داد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه درچه نیز ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده در سطح شهرستان گفت: توجه به مفاخر فرهنگی و عالمان دینی و معرفی آنها می تواند برای نسل جوان الگو و راهنما باشد.

وی درچه را شهری با استعداد و ظرفیت های خوب به جهت فعالیت های فرهنگی و قرآنی دانستند.

خاطر نشان می شود، دُرچه شهری ساحلی در حاشیه زاینده‌رود و زیر مجموعه شهرستان خمینی شهر است که در این شهر سرسبز مزارع و باغات و سازه‌های طبیعی و مجموعه بی‌نظیر تاریخی کبوتر خانه‌های ولاشان در دل زمین‌های کشاورزی آن خودنمایی می‌کند.بر اساس سرشماری های اخیر این شهر بیش از ۴۸۰۰۰ نفر جمعیت دارد.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید