اخبار

فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تیران و کرون در ایام کرونا

فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تیران و کرون در ایام کرونا
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد تیران و کرون در اسفند98 و فروردین 99 فعالیت های چشم گیری در حوزه آموزش بهداشتی، خدماتی و فرهنگی داشته اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اقبال صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون گفت: کانون های مساجد تیران و کرون در ماه های اسقندماه 98 و فروردین 99 فعالیت های چشم گیری در حوزه آموزش بهداشتی،خدماتی و فرهنگی داشته اند.

وی با اشاره به پراکندگی جمعیت شهرستان تیران و کرون در روستاها و حضور کانون های مساجد روستایی گفت: غیر از بخش مرکزی شهرستان و شهر تیران که کانون های مساجد در حوزه کرونا خوب درخشیدند در بخش کرون و روستاهای شهرستان نیز کانون های مساجد روستایی یکی از قطب های فعالیت در حوزه کرونا بودند.

صالحی گفت: تولید و دوخت ماسک ساده به تعداد7500 عدد، فعالیت مستمر در کار توزیع اقلام بهداشتی در سه مرحله، تهیه و بسته بندی سبد معیشتی برای خانوارهای نیازمند، همکاری مجدانه در گیت های بازرسی اول شهر تیران، آموزش مجازی برای مبارزه با بیماری کرونا، همکاری با هلال احمر شهرداری و شبکه بهداشت درمان شهرستان، بخشی از این فعالیت‌ها بوده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تیران و کرون افزود: همچنین برگزاری مسابقه کتابخوانی، برگزاری جشنواره قرآنی، پادکست با موضوع مراقبت های بهداشتی، گندزدایی معابر و کوچه های روستاها، توزیع مواد ضد عفونی کننده به خانوادهای نیازمند، همکاری با انجمن نمایش در تهیه و ضبط طنز اجتماعی نوکانیش بخشی از فعالیت کانون‌های تیران و کرون بوده اند.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید