اخبار

دیدار روسای ادارات منطقه غرب استان اصفهان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار روسای ادارات منطقه غرب استان اصفهان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های منطقه غرب استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و پیرامون مسائل منطقه خود گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه غرب استان اصفهان با خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان با اشاره به مسائل مطرح شده در جلسه گفت: برخی مسائل مطرح شده راهکارهای درون استانی و برخی راه حل‌ها را لازم است خارج از استان و به صورت کشوری پیگیری شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم تمرکز ویژه بر روی شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: لازم است برخی موضوعات در جلسات کارشناسی و به صورت دقیق‌تر  با معاونت‌ها و روسای گروه‌های اداره کل مطرح و برای رفع آنها چاره اندیشی شود.
وی با بیان اینکه استان اصفهان از ظرفیت‌های فرهنگی، هنری دینی بسیار خوبی برخوردار است، تصریح کرد: موضوعات تخصصی در هر شهرستان احصا و می‌تواند پس از کار کارشناسی به عنوان سند توسعه شهرستان استفاده شود.

در این جلسه همچنین روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های منطقه غرب استان اصفهان به بیان دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و دغدغه‌های حوزه کاری خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های منطقه غرب استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین معتمدی مسئول امور شهرستان‌های اداره کل و سید مریم عبداللهی رئیس اداره فریدن،  نورمحمد رحیمی رئیس اداره فریدونشهر، حسن کیخایی رئیس اداره بویین میاندشت، کوروس بدیعی رئیس اداره گلپایگان و سرپرست اداره خوانسار و مجتبی باباجانی رئیس اداره چادگان 15 اردیبهشت انجام شد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید