اخبار

برگزاری اولین جلسه کارگروه فضای مجازی در نجف آباد

برگزاری اولین جلسه کارگروه فضای مجازی در نجف آباد
اولین جلسه کارگروه فضای مجازی شهرستان نجف آباد در سال 99 به منظور مدیریت آسیب های اجتماعی در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اولین جلسه کارگروه فضای مجازی شهرستان در سال 99 با حضور امام جمعه و سایر مسئولین اداری، اجرایی و انتظامی عضو کارگروه شهرستان به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای عملیاتی شدن جلسات و مدیریت و مقابله با آسیب های اجتماعی در دفتر امام جمعه نجف آباد برگزار شد.

در این جلسه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد با اشاره به اینکه بحث تشکیل کمیته فضای مجازی یکی از مصوبات مهم شورای فرهنگ عمومی شهرستان می باشد، گفت: با توجه به اهمیت اطلاع­ رسانی و آگاهی رسانی صحیح و به­ هنگام در جامعه فضای مجازی می تواند یکی از ابزارهای مهم و مناسب برای بیان و ارائه اطلاعات صحیح و شفاف باشد در صورتی که از آن درست و بهینه استفاده شود.

سید حسن لوح موسوی نحوه اثر گذاری و جهت دهی به این فضا، برگزاری دوره های تخصصی تربیت مربی و دوره های عمومی سواد رسانه ای و استفاده از تمام ظرفیت های موجود در شهرستان جهت به کارگیری در این کارگروه و فعالیت های مجازی را از جمله فعالیت های کارگروه فضای مجازی عنوان نمود.

در این جلسه اعضاء درخصوص اضافه شدن گروه های مردمی به کارگروه، پیگیری تولید محتوا و تشکیل هیات اندیشه ورز به بحث و بررسی و تبادل نظر پرداختند.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید