اخبار

دیدار روسای ادارات منطقه مرکزی استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار روسای ادارات منطقه مرکزی استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های منطقه مرکزی استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و پیرامون مسائل منطقه خود گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه مرکزی استان اصفهان با خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: کار فرهنگی زمان بر بوده و برای به سرانجام رسیدن نیازمند صبر و همت بلند هستیم و در مقطع زمانی کوتاه نمی‌توان انتظار معجزه داشت اما با برنامه ریزی دقیق می‌توان در بلند مدت به اهداف مدنظر رسید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تقدیر از موارد مطرح شده در جلسه اظهار کرد: شهرستان‌های استان را به صورت تخصصی تقسیم بندی کردیم و تلاش داریم در این دوره توجه بیشتری به مناطق صورت پذیرد و امیدواریم مناطق در بازه زمانی مدنظر به رشد قابل قبولی دست یابند.

وی با تاکید بر لزوم تنظیم سند توسعه فرهنگی در برش شهرستانی خاطرنشان کرد: لازم است این سند در محورهای منابع، اعتبارات، بودجه، حقوقی، تعاملات فرهنگی و... تنظیم شود.

در این جلسه همچنین روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های منطقه مرکزی استان اصفهان به بیان دغدغه‌ها، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، این دیدار با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین معتمدی مسئول امور شهرستان‌های اداره کل و اقبال صالحی رئیس اداره تیران و کرون، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره نجف آباد، محمدحسین محمدی سرپرست اداره خمینی شهر، داوود صابری رئیس اداره برخوار، فرامرز رادمنش رئیس اداره شاهین شهر و میمه 16 اردیبهشت انجام شد.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید