اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آیت الله ناصری

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آیت الله ناصری
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضرت آیت الله ناصری استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حضرت آیت الله ناصری در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با ایشان گفت: سعی و کوشش کنید تا توجه خود را به امام زمان(عج) معطوف دارید چرا که ایشان نماینده حق در همه عالم وجود هستند بنابراین دوستان و علاقه مندان امام زمان(عج) لازم است ترک محرمات و ادای واجبات و خلوص در عمل را مدنظر قرار دهند.

استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان با اشاره به روایت معصوم علیهم السلام که فرمودند «من کان لله کان الله له» خاطرنشان کرد: کار برای خدا را سرلوحه خود قرار دهید و بدانید اگر برای او کار کنید خدا خود پاداش می‌دهد.

سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از دیدار با حضرت آیت الله ناصری در ماه مبارک رمضان و با بیان اهمیت کار و فعالیت در زمینه فرهنگی اظهار امیدواری نمود دعای خیر این استاد اخلاق همواره شامل حال وی و تمامی همکارانشان گردد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضرت آیت الله ناصری با حضور حجت الاسلام و المسلمین معتمدی 16 اردیبهشت در دفتر ایشان انجام شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید