اخبار

طرح «بهارانه کتاب» در اصفهان اجرا می شود

طرح «بهارانه کتاب» در اصفهان اجرا می شود
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: طرح «بهارانه کتاب» در راستای حمایت از فرهنگ مطالعه به مدت ۱۱ روز اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اصغر مختاری با اشاره طرح های حمایتی از خریداران کتاب اظهار داشت: طرح بهاره کتاب امسال مثل سال های گذشته در کتابفروشی های استان اصفهان همزمان با سراسر کشور اجرا می شود.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه نکته قابل توجه در طرح امسال امکان خرید آنلاین از کتاب فروشی ها می باشد، افزود: طرح «بهارانه کتاب» امسال در راستای حمایت از فرهنگ مطالعه به مدت 11 روز از 20 اردیبهشت ماه آغاز و اجرا می شود که در حال حاضر ثبت نام از فروشگاه های متقاضی اجرای طرح در حال انجام است.

وی تخفیف فروش کتاب در این طرح را 20 درصد اعلام کرد و گفت: فروش کتاب های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان در قالب طرح بهاره فقط در فروشگاه های مجری این طرح مشمول تخفیف می شود.

مختاری با بیان اینکه کتاب ها باید در خانه کتاب به ثبت رسیده باشند یادآورشد: در طرح بهارانه کتاب، تخفیف به کتاب های آموزشی وکمک آموزشی، افست، کتاب فاقد شماره شابک و یا شابک غلط اختصاص پیدا نمی کند.

وی با بیان اینکه نزدیک به یکصد فروشگاه کتاب در استان اصفهان در طرح های قبلی مشارکت داشته اند، اضافه کرد: پس از پایان ثبت نام فروشگاه ها اسامی آن ها اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: در طرح های گذشته میزان استقبال و فروش در استان اصفهان در حد رتبه های اول و دوم کشور بوده است.


۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید