اخبار

دیدار روسای ادارات منطقه جنوب استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار روسای ادارات منطقه جنوب استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های منطقه جنوب استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و پیرامون مسائل منطقه خود گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه جنوب استان اصفهان با تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: تلاش داریم در این دوره اهتمام و توجه بیشتری به شهرستان‌ها داشته باشیم و از تجربه‌های موجود بهره لازم را برای دوره جدید ببریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تقدیر از موارد مطرح شده در جلسه و با بیان اینکه مواردی که بیان شد راهبردهای برای پیشرفت و تقویت شهرستان‌ها خواهد بود، خاطرنشان کرد: با کمک و همت مدیران مناطق سند توسعه فرهنگی در برش شهرستانی آماده شود و لازم است این سند در محورهای منابع، اعتبارات، بودجه، حقوقی، تعاملات فرهنگی و... تنظیم شود.

در این جلسه همچنین روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های منطقه جنوب استان اصفهان به بیان دغدغه‌ها، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، این دیدار با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین معتمدی مسئول امور شهرستان‌های اداره کل و اسماعیل احمدی رئیس اداره مبارکه، سعید طبیبیان رئیس اداره شهرضا، مصطفی صالحی رئیس اداره دهاقان، فرهاد نیکنام رئیس اداره لنجان، نوید توکلی رئیس اداره فلاورجان، مرتضی نادری رئیس اداره سمیرم 18 اردیبهشت انجام شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید