اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با ​رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با ​رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان دیدار و با وی گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با نعمت الله اکبری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان 18 اردیبهشت دیدار و با وی پیرامون مسائل فرهنگی استان گفتگو نمود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان در این جلسه پیرامون ظرفیت‌های فرهنگ و هنر استان توضیحاتی بیان و اظهار کرد: اصفهان در حوزه فرهنگ و هنر سرآمد کشور بوده و لازم است تلاش شود برنامه‌های فرهنگی هنری فاخری در خور شان و نام این استان اجرا شود.

وی با اشاره به اطلس فرهنگی استان که اطلاعات کامل و دقیق مولفه‌های فرهنگی و مراکز فرهنگی هنری استان را شامل می‌شود بر بروز رسانی و تکمیل این اطلس تاکید نمود.

سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در این دیدار با اشاره به حضور اساتید بزرگ در حوزه فرهنگ و هنر در این استان خاطرنشان کرد: اگر به دنبال توسعه اصفهان هستیم لازم است عرصه فرهنگ و هنر پیش‌ران توسعه استان باشد و اگر بخواهیم توسعه اقتصادی اتفاق بیفتد نیازمند عرصه اقتصاد خلاق هستیم.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای،حمید ملکوتی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع و محسن میرانی رئیس اداره امور اداری و مالی این اداره کل انجام شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید