اخبار

دیدار ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

دیدار ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
ارشد نظامی آجا در استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری و یزد با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سیدسعیدسرابی در دیدار با ارشد نظامی آجا در استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری و یزد با ابراز خرسندی از این دیدار، خدمت، در اصفهان را افتخار دانست و گفت: استان اصفهان ظرفیت‌های فرهنگی، هنری دینی بسیار خوبی دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به حضور پررنگ و اثرگذار ارتش در مسائل مهم و بحران‌های کشور، خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران 8 سال در دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت کرد و پس از آن نیز امدادرسانی ارتش و دیگر نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی یک حضور موثر و حیاتی بوده و هست.

در ابتدای این دیدار امیر محسن آذرافروز ارشد نظامی آجا در استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری و یزد با بیان اینکه در مجموعه ارتش علاوه بر کارهای نظامی فعالیت‌های مختلف فرهنگی انجام می‌دهیم بر ضرورت تعاملات و تبادلات فرهنگی با این اداره کل تاکید کرد.

خاطرنشان می شود، دیدار  ارشد نظامی آجا در استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری و یزد با  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان 18 اردیبهشت در دفتر مدیرکل برگزار شد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۸:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید