اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان بازدید و با مدیر، معاونان و کادر اداری این هنرستان به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با کادر آموزشی هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان با تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: هنرستان هنرهای زیبای اصفهان می‌تواند و بایدبه عنوان نگین فعالیت‌های هنری استان قرار گیرد بنابراین لازم است تلاش کنیم تا به اهداف مورنظر شویم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با ابراز خرسندی از کادر اداری و اجرایی توانمند هنرستان هنرهای زیبای پسران اظهار کرد: قبل از اینکه از این مجموعه بازدید داشته باشم نگاه و دید بسیار مثبتی نسبت به کادر آموزشی و اجرایی این هنرستان داشتم که با حضور در این جمع برداشت ذهنی‌ام تکمیل شد مجموعه حاضر و جمعی از منتخبان سرمایه انسانی در این هنرستان مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه یکی از مزیت‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان وجود هنرستان‌های هنرهای زیبا است، تصریح کرد: سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت و تقویت هنرستان‌های هنرهای زیبا بوده و ماموریت آموزشی از جمله ماموریت‌های این وزارتخانه است که همواره این نسل جدید هستند که می‌توانند عقبه پر رنگ هنری را به نسل بعد منتقل نمایند و این جز در سایه آموزش صحیح اتفاق نمی‌افتد.

سرابی در ادامه از بخش‌های مختلف هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان از جمله کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی ، دفاتر اداری و نیز موزه هنرستان بازدید کرد.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان با حضور پرویزطاهری دبیرشورای راهبردی هنرستان ها و آموزش های مهارتی، محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، حمید ملکوتی خواه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل و علی حاج زکی مدیر این هنرستان 20 اردیبهشت انجام شد.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید