اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان بازدید و با مدیر، معاونان و کادر اداری آموزشی این هنرستان به گفتگو نشست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با کادر اداری آموزشی هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان با تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و با تقدیر از فعالیت‌های آموزشی انجام شده در این هنرستان گفت: مجموعه توانمندی در هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان فعالیت دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه کار بسیار مهمی بر عهده هنرستان‌های هنرهای زیبا قرار داده شده خاطرنشان کرد: جمعی از منتخبان و بهترین‌های منابع انسانی در این هنرستان جمع هستند و امیدوار هستیم در کنار یکدیگر توفیق خدمت موثر به عرصه فرهنگ و هنر استان اصفهان و کشور را داشته باشیم.

سرابی در ادامه از بخش‌های مختلف هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان از جمله کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی و نیز کتابخانه تخصصی هنر این هنرستان بازدید کرد.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از هنرستان هنرهای زیبای دختران اصفهان با حضور پرویز طاهری دبیرشورای راهبردی هنرستان ها و آموزش های مهارتی، محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، حمید ملکوتی خواه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل و فاطمه رئوفی منش مدیر این هنرستان 20 اردیبهشت انجام شد.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۲۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید