اخبار

دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان اصفهان با تبریک میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: خانه مطبوعات استان اصفهان از تشکل‌های قدیمی و با سابقه رسانه‌ای در کشور بوده و در این زمینه با سابقه و پیشتاز است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه اگر اصفهان را به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی می‌شناسیم این نکته باید به معنای واقعی ظهور و بروز داشته باشد، تصریح کرد: لازم است مطالبات اصحاب فرهنگ و هنر استان با قلم اهالی رسانه به گفتمان استانی تبدیل شود تا بتوانیم این خواسته‌ها را به صورت جدی تر پیگیری نماییم.

وی با اشاره به حضور اساتید بزرگ در حوزه فرهنگ و هنر در این استان خاطرنشان کرد: اگر به دنبال توسعه اصفهان هستیم لازم است مسیر آن در عرصه فرهنگ و هنر پیشران توسعه استان باشد.

در این ابتدای این دیدار مدیر، رئیس هیئت مدیره و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و خبرنگاران استان به ارائه دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص فعالیت پیش رو پرداختند.

خاطرنشان می شود، دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه رسانه و تبلیغات اداره کل 20 اردیبهشت انجام شد.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید