اخبار

دیدار اعضای هیات موسس انجمن صنفی خانه سینماگران استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار اعضای هیات موسس انجمن صنفی خانه سینماگران استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
اعضای هیات موسس انجمن صنفی خانه سینماگران استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با اعضای هیات موسس انجمن صنفی خانه سینماگران استان با تقدیر از موارد مطرح شده در جلسه گفت: اصفهان هنرمندان بزرگی از گذشته تا کنون در خود جای داده بنابراین خدمت به عرصه فرهنگ و هنر این استان از جمله افتخارات هرکسی است که علاقه‌ای به این عرصه دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت تقویت اقتصاد سینما اظهار کرد: توسعه فرهنگ اصفهان در سال جهش تولید در کنار توسعه اقتصادی موضوع مهمی بوده که لازم است در دستور کار همگی ما و متولیان امر قرار گیرد.

وی یکی از مزیت‌های استان اصفهان را وجود اصحاب فرهنگ و هنر توانمند دانست و خاطرنشان کرد: لازم است خواسته‌های اهالی فرهنگ و هنر به گفتمان غالب تبدیل شود چرا که در این صورت اثرگذار خواهد بود.

در ابتدای این دیدار اعضای هیات موسس انجمن صنفی خانه سینماگران استان اصفهان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

خاطرنشان می شود، دیدار اعضای هیات موسس انجمن صنفی خانه سینماگران استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی و رضا دهقانی مبارکه رئیس گروه سینمایی اداره کل 21 اردیبهشت انجام شد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید