اخبار

دیدار معاون فرهنگی سپاه صاحب الزمان عج استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار معاون فرهنگی سپاه صاحب الزمان عج استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
معاون فرهنگی سپاه صاحب الزمان عج به همراه رئیس سازمان بسیج هنرمندان و رئیس سازمان بسیج رسانه استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با معاون فرهنگی سپاه صاحب الزمان عج با تقدیر از موارد مطرح شده در جلسه بر ضرورت تعاملات فرهنگی هنری بین دو مجموعه تاکید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم تقویت جبهه گفتمان رسانه‌ای انقلاب اسلامی در استان گفت: همکاری پایگاه‌های بسیج مساجد با کانون‌های فرهنگی هنری فرصت مغتنمی برای ضریب دهی کمی و کیفی به کارهای فرهنگی هنری در محلات است و این قبیل هم‌افزایی‌ها بسیار موثر است.

در ابتدای این دیدار معاون فرهنگی سپاه صاحب الزمان (عج) و سایر حاضران با بیان نوع فعالیت‌ها و زمینه‌های همکاری و تعاملات فرهنگی هنری به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در این موضوع پرداختند.

خاطرنشان می شود، دیدار معاون فرهنگی سپاه صاحب الزمان عج با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای، بهزاد بابایی رئیس گروه سینمایی اداره کل، رئیس سازمان بسیج هنرمندان، رئیس سازمان بسیج رسانه استان، مسئول حفظ آثار دفاع مقدس و مسئول فضای مجازی سپاه صاحب الزمان عج 21 اردیبهشت انجام شد.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید