اخبار

دیدار اعضای انجمن نمایش استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

دیدار اعضای انجمن نمایش استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
اعضای انجمن نمایش استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید سعید سرابی در دیدار با اعضای انجمن نمایش استان اصفهان با تقدیر از مطالب و دغدغه‌های مطرح شده در جلسه گفت: بخشی از مسائل مطرح شده در جلسه لازم است به صورت ملی مورد بررسی قرار گیرد و حل شود البته حساسیت‌هایی در حوزه نمایش وجود دارد که باید آن را تبدیل به فرصت کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه تئاتر یکی از علائق و دغدغه شخصی من است، اظهار کرد: تئاتر می‌تواند و باید سرمایه اصلی برای توسعه جریان هنری باشد و توسعه کمی و کیفی هنر نمایش به توسعه رشته‌هایی مانند سینما کمک می‌کند.

وی با تاکید بر لزوم تقویت انجمن نمایش استان خاطرنشان کرد: انجمن نمایش استان ظرفیتی است که برای تسهیل کردن شرایط به نفع تئاتر بهره برد و لازم است دغدغه‌های موجود به گفتمان استانی تبدیل شود.

سرابی با بیان اینکه یک صد سال تئاتر اصفهان و نیز مکتب نمایش اصفهان برندی است که می‌توان روی آن کار شود، تصریح کرد: لازم است نهضت متون نمایشی بر اساس آموزه‌های ایرانی اسلامی ایجاد شود تا بدین وسیله نگاه مدیریتی مطلوب‌تری نسبت به این هنر داشته باشیم.

در ابتدای این دیدار همچنین اعضای انجمن نمایش استان اصفهان به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های حوزه کاری خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، دیدار اعضای انجمن نمایش استان اصفهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی و بهزاد بابایی رئیس گروه هنری اداره کل 22 اردیبهشت در دفتر مدیرکل انجام شد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید