اخبار

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد با صدور پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

27 اردیبهشت یادآور خدمات ارزشمند و کوشش خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومی ها است.

بدون تردید در عصر ارتباطات نقش مهم روابط عمومی و مسئولیت خطیر آن در انتقال به موقع و سریع اطلاعات همراه با دو رکن مهم و اخلاقی همچون صداقت و امانت بر کسی پوشیده نیست چرا که روابط عمومی و ارتباطات قبل از آنکه یک فن و علم باشد آمیزه ای است از هنر و اخلاق.

اینک در سالی که مزین است به سال «جهش تولید» از فعالان این عرصه خواستارم با ابتکار و نگاه هوشمندانه و بینش منصفانه در راستای انعکاس اطلاعات به موقع تلاش نمایند.در این ایام که بیماری کرونا به عنوان یک بحران جهانی تمام جوامع را درگیر نموده نقش مدیران روابط عمومی و کارشناسان ارتباطات بیش از همیشه مشهود بوده و است چرا که این قشر با حضور فعال و مستمر در کنار مردم و کادر سلامت و مسئولین با به کارگیری توانمندی ها و تعامل سازنده برای مقابله با این بیماری تلاش مضاعف نمودند.

اینجانب فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان روابط عمومی تمام دستگاه های اجرایی شهرستان تبریک عرض می کنم وموفقیت ایشان را درتمام زمینه ها از خداوند متعال خواستارم و امیدوارم با همدلی با یکدیگر برای مقابله با این بیماری تلاش نماییم و در این جبهه نیز با یاری خداوند متعال پیروز شویم.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید