اخبار

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران وبیدگل به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

پیام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران وبیدگل به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در پیامی روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

باسمه تعالی

امروزه روابط عمومی ها از عناصر اصلی ارتباطات و بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد هستند که در ایجاد بسترهای مشارکت ذهنی و عینی نقش نهادی و بنیادی داشته و در نزدیک کردن اذهان عمومی به واقعیت ها و آگاهی یابی و آگاهی بخشی، همچنین پل ارتباطی مسئولین با مردم، موجب ارتقا و کارآمدی درون سازمانی و پیشبرد اهداف مهم سازمان، نقش پررنگی ایفا می کنند.

اینجانب بر خود لازم می دانم ۲۷ اردیبهشت ماه، سالروز ارتباطات و روابط عمومی که تداعی گر اهمیت و نقش روزافزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات امروزه است را به شما همکاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش و متعهد روابط عمومی که باصداقت و امانتداری در جهت انجام رسالت خطیر خود گام برمی دارید، تبریک و تهنیت عرض نمایم، امیدوارم همچون گذشته در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم و مسئولین مثمر ثمر و اثرگذارتر باشید.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید