اخبار

کانون فرهنگی هنری قائمیه(عج) ده آباد نطنز پیشرو در کمک‌های معنوی

کانون فرهنگی هنری قائمیه(عج) ده آباد نطنز پیشرو در کمک‌های معنوی
با همکاری کانون فرهنگی و هنری قائمیه ده آباد نطنز و همت خیرین روستایی کمپینی با عنوان پیشگیری از ویروس کرونا و کمک به معیشت نیازمندان تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، علی مشربی گفت: با همکاری کانون فرهنگی و هنری قائمیه ده آباد و همت خیرین روستایی کمپینی با عنوان پیشگیری از ویروس کروناو کمک به معیشت نیازمندان در زمانی که بدلیل ماندن در منزل کسب و کار کم رنگ شده بود تشکیل شد.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز افزود: اقدامات بسیار خوبی در زمینه مبارزه با بیماری کرونا انجام گرفت که از جمله ویژه برنامه های آن اقدامات جمع آوری تقریبی 240 میلیون ریال بوده است که 120 میلیون ریال آن صرف تهیه معیشت نیازمندان و مابقی نیز به خرید لوازم بهداشتی و ضد عفونی تعلق گرفت.
مشربی اظهار کرد: خرید دستگاه چهار کاره طبق درخواست خانه بهداشت، خرید ۱۵۰۰ عدد ماسک قابل شستشو، خرید تب سنج و دستگاه اکسیژن، خرید ماسک و لوازم بهداشتی وشستشو، خرید دارو و تحویل این لوازم به نیازمندان از جمله اقدامات اساسی کانون فرهنگی و هنری قائمیه(عج) روستای ده آباد با همکاری خیرین بود.
وی تصریح کرد: در طول دوران مبارزه با بیماری کرونا گروه هاهی جوانان و نوجوانان به صورت خودجوش و با وسایل شخصی خود به ضد عفونی نمودن کوچه ها و خیابان ها و معابر عمومی پراختند که به رسم یادبود به 3 نفر از عوامل ضد عفونی کننده هدایایی به رسم یادبود تعلق گرفت.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز گفت: با تعداد ۱۰۳ خانوار شناسایی و به هر خانواده بسته معیشتی و همچنین پک بهداشتی نیز درب منازل ۷۰ خانوار مسن و نیازمند در دو مرحله توسط مدیر و اعضای کانون فرهنگی و هنری قائمیه و پایگاه بسیج توزیع شد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید