اخبار

برگزاری مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در اردستان

برگزاری مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در اردستان
مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در کانون شهید مفتح اردستان با حضور فرماندار و مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این مراسم که با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری شهرستان اردستان، در کانون شهید مفتح این شهرستان برگزار شد، ابتدا بصیرت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان گفت: ‌جایگاه روابط عمومی و ارتباطات‌در این زمان بسیار مهم بوده روابط عمومی چرخه اطلاع رسانی بین اداره ها، سازمان ها با مردم و جامعه است.

وی اظهار داشت: امروزه روابط عمومی ها باید باسرعت بالاو هزینه کم‌ بتواند عملکرد اداره خودرا به جامعه انتقال داده با عشق و علاقه این کار را انجام دهندو ارتباط خوب و نزدیک با خبرنگاران داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان‌تصریح کرد: روابط عمومی ها باید سازمان خودرا تقویت و رشد مقوله الکترونیک را برای پیشرفت سازمان خود در دستور کار داشته باشند، ضمنا در آینده کارگاه اطلاع رسانی در اردستان‌ تشکیل و روابط عمومی ها در آن‌آموزش خواهند دید.

درادامه این جلسه نماینده اصحاب رسانه‌ اردستان گفت: عملکرد روابط عمومی ها می تواند نقش مهمی در ارتقای پیشرفت و شناساندن‌آن سازمان هابه جامعه داشته باشد.

حمیدرضا تاملی فرماندار اردستان نیز در این مراسم گفت: یکی از وظایف روابط عمومی های اداره ها همکاری با خبرنگاران و اعلام اخبار و عملکرد مجموعه اداری خود است تا از طریق اصحاب رسانه به اطلاع مردم‌رسانده شود.

وی در ادامه گفت: در دنیای کنونی اهمیت فضای مجازی بیشتراز قبل به چشم می خورد هرچند اطلاع رسانی از قدیم وجود داشته واکنون نیز به شدت اعتقاد داریم‌ اقدام های انجام شده درشهرستان باید بدرستی به اطلاع مردم برسد زیرا معتقد هستیم یکی از شئون‌نظام پاسخگویی به مردم می باشد.

فرماندار اردستان گفت: انتظار ما از دستگاه ها و روابط عمومی ها حضور فعال در فضای مجازی بوده،

خیلی از اتفاق ها در دستگاه ها رخ می دهد که‌ سایر مسئولان خبر ندارد، همچنین برگزاری هفته هر دستگاه و پررنگ کردن‌ عمکرد واحدها ست.

وی تصریح کرد، مجموعه سیستم اطلاع رسانی شهرستان شامل فرمانداری و دستگاه ها و روابط عمومی ها و خبرنگاران‌ باید تلاش کنند عملکرد ها را به گوش مردم‌برسانند.

تاملی افزود،: شورای اطلاع رسانی با مسوولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل خواهد شد و روابط عمومی ها در آن‌عضو خواهند بود.

در پایان از روابط عمومی های برتر چهار اداره تقدیر به عمل آمد.

۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید