اخبار

محفل انس با قرآن کریم در محل یادمان شهید محسن حججی نجف آباد ‌برگزار می‌شود

محفل انس با قرآن کریم در محل یادمان شهید محسن حججی نجف آباد ‌برگزار می‌شود
همزمان با آخرین روز از ماه مبارک رمضان و گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر محفل انس با قران کریم در محل یادمان شهید حججی نجف آباد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نجف آباد از برگزاری محفل انس با قران کریم در محل یادمان شهید حججی نجف آباد خبر داد.

سید حسن لوح موسوی گفت: همزمان با آخرین روز از ماه مبارک رمضان و وداع با بهار قرآن و همچنین به منظور گرامیداشت سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر، محفل انس با قرآن کریم در جوار قبور مطهر شهدای نجف آباد با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری نجف آباد و یادمان شهید حججی برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به محدودیت های مربوط به ویروس کرونا این محفل انس با قرآن بدون حضور مردم از ساعت 12 ظهر در محل یادمان شهید محسن حججی و با قرائت مجلسی قاریان ممتاز شهرستان از جمله احمد شریفی، علی زمانی و جلالی برگزار می‌شود و سپس با قرائت دعای وداع ماه مبارک رمضان و اذان ظهر خاتمه می یابد.

این برنامه در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و تقویت ارزشهای دینی و همچنین بزرگداشت یاد و خاطره دلاورمردان دوران دفاع مقدس به ویژه شهدای فتح خرمشهر روز شنبه سوم خرداد ماه برگزار می شود.

۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید