اخبار

برگزاری اختتامیه مسابقه نقاشی کودکان با موضوع تقدیر از پرستاران و پزشکان در سمیرم

برگزاری اختتامیه مسابقه نقاشی کودکان با موضوع تقدیر از پرستاران و پزشکان در سمیرم
مراسم اختتامیه نقاشی کودکان با موضوع تقدیر از پرستاران و پزشکان با حضور مسئولین شهرستان و کودکان شرکت کننده در مسابقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مراسم اختتامیه نقاشی در رده سنی کودکان با حضور محمد عسکریان فرماندار، محمد نادری رئیس اداره آموزش و پرورش، مرتضی نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبوحی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از پزشکان و پرستاران و همچنین کودکان شرکت کننده در مسابقه نقاشی و خانواده هایشان در محوطه باز آموزش و پرورش شهرستان سمیرم برگزار شد.

موضوع مسابقه نقاشی تقدیر از پرستاران، پزشکان و کادر درمانی در دوران شیوع ویروس کرونا بود. که پس از اعلام عمومی و فراخوان از طریق پایگاههای خبررسانی و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی تعداد 300 نفر از کودکان سمیرمی در این مسابقه شرکت نمودند.

از بین 300 اثر ارسال شده به دبیرخانه مسابقه، تعداد 30 اثر به عنوان آثار برتر توسط هیئت داوران برگزیده شد.

در مراسم اختتامیه، توسط فرماندار شهرستان و دیگر مدیران دستگاههای اجرایی به کلیه برگزیدگان لوح یابود و هدایایی اهدا شد. و درنهایت کودکان با اهداء شاخه گل به پرستاران و پزشکان از زحمات کادر درمانی در دوران مبارزه با ویروس کرونا تقدیر کردند.

آثار برگزیده در نمایشگاهی در محل برگزاری اختتامیه در معرض دید عموم مردم قرار گرفت.

این مراسم 11 خرداد 99 در فضای باز اداره آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمیرم برگزار شد.

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید