اخبار

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل جدید و اعضای شورای معاونین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تشکر از فعالیت‌های انجام شده و موارد مطرح شده در جلسه بر لزوم تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع و همکاران زیر مجموعه یک اصل بوده و لازم است معاونان و روسای ستادی این موضوع را همواره مدنظر داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر برگزاری جلسات هماهنگی کارکنان و روسای ستادی به صورت هفتگی اظهار کرد: در بازدید از شهرستان‌ها تلاش داریم ظرفیت شهرستان و زیرساخت‌های مهم آنها را شناسایی و احصا کرده و با تعاملات با سایر نهادها و دستگاه‌های مرتبط به غنای فعالیت‌های فرهنگی بیفزاییم.

وی ارتباط مستمر با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به عنوان یک اصل مهم برای توجه جدی به قوانین برشمرد و افزود: لازم است از توانمندی و ظرفیت همه کارکنان بهره جویی شود و برنامه‌ها متناسب با شرایط پیگیری نماییم همچنین اولویت‌های اداره کل در بخش‌های فرهنگی هنری قرآنی در برش شهرستانی برای سال 99 به دقت احصا شده و برنامه‌های فرهنگی هنری با رویکرد شعار سال، جهش تولید برگزار شود.

در این جلسه هریک از اعضای شورای معاونین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های انجام شده و در حال پیگیری پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین 18 خرداد برگزار شد.

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید