اخبار

پیام تبریک سعید طبیبیان برای موفقیت خوشنویسان شهرضا در جشنواره شفای استان اصفهان

پیام تبریک سعید طبیبیان برای موفقیت خوشنویسان شهرضا در جشنواره شفای استان اصفهان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا در پیامی موفقیت هنرمندان خوشنویس شهرستان شهرضا را در جشنواره استانی شفا تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید طبیبیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا در پیامی موفقیت هنرمندان خوشنویس شهرستان شهرضا را در جشنواره استانی شفا تبریک گفت.

وی در پیام تبریک خود آورده است:

هنرمندان خوشنویس شهرضا در جشنواره استانی شفا خوش درخشیدند و رتبه های برتر را کسب کردند که این موفقیت و افتخار حکایت از جایگاه والای هنر خوشنویسی در این شهرستان دارد.

هنر اصیل خوشنویسی سابقه و پیشینه درخشان و پرباری در این شهرستان دارد و موفقیت امروز هنرمندان در عرصه های استانی و کشوری بیانگر آن است که آثار خوشنویسی هنرمندان ما همچنان شاخص و ارزشمند و برتر است

موفقیت ها مریم زمانی، غزاله باوفا، مهدیه پراکنده و زهرا سادات صالح که رتبه های برتر را به دست آوردند را به این هنرمندان عزیز و به خصوص جواد رحمتی که سکاندار انجمن خوشنویسان است و سایر اعضای انجمن و همچنین جامعه هنری شهرستان تبریک می گویم و موفقیت و افتخارات بیش از پیش را برای آنان از درگاه خداوند متعال ‌آرزو می کنم.

خاطرنشان می‌شود، چهار خوشنویس شهرضایی به نام های مریم زمانی رشته نسخ، غزاله باوفا رشته نستعلیق، مهدیه پراکنده خط ثلث و زهرا سادات صالح رشته نسخ در جشنواره شفا که جهت حمایت از کادر درمانی و توسط انجمن خوشنویسان استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان برگزار شد موفق به کسب رتبه برگزیده شدند. 

۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید