اخبار

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی تیران و کرون درسال 99

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی تیران و کرون درسال 99
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تیران و کرون درسال 99 با موضوع « مدیریت بهینه ی اوقات فراغت و ترویج تفریحات سالم » 22 خرداد در دفتر امام جمعه تیران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اقبال صالحی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان گزارشی از برگزاری جلسات شورا و پیگیری مصوبات در سال 1398 ارائه نمود.

اقبال صالحی عنوان کرد در سال 98، 5 جلسه شورای فرهنگ عمومی تشکیل شد که 23 مصوبه را در پی داشت و از این مصوبات 16 مورد پی گیری و عملیاتی شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رشیدیان امام جمعه مرکز شهرستان با اشاره به درگیری کشور با ویروس کرونا و تعویق و تأخیر جلسات شورا، اظهار امیدواری کرد که از این پس جلسات به صورت منظم و مرتب تشکیل شود.

رئیس شورای فرهنگ عومی شهرستان تیران و کرون با اشاره به دستور کار جلسه عنوان کرد، اوقات فراغت غنی و پرفایده و تفریحات سالم و هدفمند بسیار سودمند است و همه ما باید در شرایط امروز فرهنگی و اجتماعی جامعه اهتمام جدی نسبت به این موضوع داشته باشیم.

در ادامه جلسه اعضای حاضر به بحث و تبادل نظر پیرامون دستور کار جلسه پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین شیاسی امام جمعه ی رضوان شهر نیز در جمع بندی مباحث جلسه عنوان نمود؛دین مبین اسلام به تفریح سالم و نشاط و شادابی اجتماعی اهمیت ویژ ه ای داده است و مسئولان فرهنگی و اجتماعی باید بستر تفریحات سالم و آموزنده را برای آحاد جامعه فراهم نمایند.

۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید