اخبار

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم توجه به خدای متعال در تمامی کارها و حفظ تقوا در همه احوال گفت: کسی که برای خدا کار کند خدا نیز برای او خواهد بود و این شخص همواره پیروز و موفق است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ادامه با اشاره به شرایط به وجود آمده بر اثر ویروس کرونا، بر لزوم برگزاری جلسات به صورت وبینار و در بستر فضای مجازی به منظور حداقل نمودن جلسات حضوری تاکید و خاطرنشان کرد: لازم است سرانه فرهنگ شهرستان‌ها و استان با هماهنگی معاونت‌ها به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در حوزه فرهنگی هنری پیوست‌های فرهنگی پیش بینی و مشخص نماییم.

وی با تاکید بر لزوم تکریم توامان همکار و ارباب رجوع اظهار کرد: تلاش کنید در انجام فعالیت‌های روزانه، نگاه برنامه ریزی داشته باشید تا از برنامه‌های تکراری حتی المقدور پرهیز شده و در حد امکان خلاقیت در کارها مدنظر قرار گیرد.

در این جلسه پس از مرور مصوبات جلسه قبل، هریک از اعضای شورای معاونین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های انجام شده و در حال پیگیری پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین 25 خرداد در دفتر مدیرکل برگزار شد.

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید