اخبار

برگزاری نشست فصلی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان به صورت وبینار

برگزاری نشست فصلی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان به صورت وبینار
نخستین نشست فصلی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان در سال 99 با حضور اعضا و به صورت وبینار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در نخستین نشست فصلی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان در سال 99 با بیان اینکه به دلیل شرایط به وجود آمده بر اثر ویروس کرونا، این جلسه برای کاهش رفت و آمدها به صورت وبینار برگزار می‌شود، اظهار امیدواری کرد در این دوره بتوانیم خدمات شایسته‌ای به فرهنگ و هنر استان داشته باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ادامه با تاکید بر لزوم بهره بردن از ظرفیت و توانمندی کارکنان اداری استان و شهرستان گفت: در مرکز استان و نیز در شهرستان‌ها تلاش داریم اساس فعالیت‌ها بر مبنای فضای مجازی باشد و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان نیز تلاش کنند پروتکل‌های بهداشتی مربوطه را تا حد امکان رعایت نمایند.

وی بر لزوم تکریم ارباب رجوع تاکید و اظهار کرد: تعامل با اصحاب فرهنگ و هنر حفظ و تقویت شود و در این راستا تلاش شود بانک اطلاعات مربوط به هنرمندان و اصحاب فرهنگ با همکاری معاونت‌ها تکمیل شود.

حجت الاسلام معتمدی همچنین در ادامه بر لزوم اجرای نظام پیشنهادات، تشکیل شورای طرح و برنامه با حضور نماینده ادارات شهرستان، برگزاری منظم جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان تاکید کرد.

در این جلسه که 25 خرداد به صورت وبینار برگزار شد، هرکدام از روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان و نیز معاونان اداره کل به بیان مسائل و دیدگاه‌های خود پرداختند.

نشست فصلی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید