اخبار

برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل

برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل
سومین جلسه امر به معروف و نهی از منکر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از برگزاری سومین جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این اداره در سال 99، خبر داد و گفت: این نشست پیرامون برگزاری جلسات امربه معروف و نهی از منکر اداره در راستای اجرای برنامه هایی برای انجام گسترش بیشتر فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در اداره و ارائه برنامه های پیشنهادی برای بزرگداشت هفته امربه معروف و نهی از منکر برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در این جلسه به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اشاره کرد و ضمن تشکر از همکاران برای رعایت حس مسئولیت پذیری و تأکید بر انجام آن تصریح کرد: اگر در جامعه‌ای حس مسئولیت پذیری و اخلاق مداری وجود داشته باشد و آحاد مردم نسبت به اتفاقات پیرامون خود بی تفاوت نباشند منکرات را شاهد نخواهیم بود.

مسئول شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه دشمن به دنبال گسترش ناامیدی و تضعیف روحیه ایستادگی در جامعه است ادامه داد: در این راستا باید با نوآوری و ایجاد خلاقیت در برنامه های فرهنگی هنری و استفاده از تمامی ظرفیت های اهالی فرهنگ، هنر و رسانه و ابزارهای فرهنگی هنری برای مرتفع نمودن این مشکلات استفاده کرد.

در پایان جلسه همکاران به بیان نظرات و پیشنهادات برنامه های فرهنگی هنری در بزرگداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر پرداختند.

خاطرنشان می شود، جلسات شورای امربه معروف و نهی از منکر اداره هر هفته پنج شنبه ها همراه با قرائت زیارت عاشورا با حضور اعضا در اتاق جلسات این اداره برگزار می‌شود.

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید