اخبار

دیدار شهردار نجف آباد با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

دیدار شهردار نجف آباد با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
شهردار نجف آباد با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با شهردار نجف آباد ضمن خیر مقدم و تقدیر فعالیت‌های فرهنگی هنری شهردای نجف آباد اظهار امیدواری کرد ارتباطات دو مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح استان و شهرستان و شهرداری نجف آباد مستمرا ادامه داشته باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به جایگاه مهم نجف آباد در استان و کشور خاطرنشان کرد: ویژگی‌های خاص فرهنگی و دینی نجف آباد سبب شده این شهرستان به عنوان شهرستان ویژه در استان مدنظر قرار گیرد و مشاهیر و بزرگان زیادی از نجف آباد در سطح ملی و حتی در جهان اسلام شناخته شده هستند همچنین نجف آباد در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت از ممتازان استان و کشور است.

وی همدلی و همراهی امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی را به عنوان فرصت مغتنم در شهرستان برشمرد و افزود: تعامل و همراهی نکته بسیار مهمی بوده که با وجود آن به راحتی می‌توان موانع مقابل را برطرف و به سرمنزل مقصود رسید که به حمدالله این همراهی در مسئولان نجف آباد به خوبی وجود دارد.

محمد مغزی شهردار نجف آباد نیز در این دیدار با تبریک انتصاب مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان آمادگی خود را برای همکاری‌های بیشتر با مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان نمود و گفت: سال گذشته اتفاقات خوبی بین دو مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری نجف آباد رقم خود که از جمله آن افتتاح گذر فرهنگ و هنر نجف آباد با حضور دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

وی با تقدیر از همراهی‌های اداره کل استان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد در اجرای برنامه‌های فرهنگی، از فرصت‌ها و ظرفیت‌های پیش رو، به عنوان فرصتی مغتنم برای پیشبرد اهداف فرهنگی هنری شهر نجف آباد یاد و از حجت‌الاسلام معتمدی برای بازدید از ارگ و هفت برج خارون و مجموعه گذر فرهنگ و هنر نجف آباد دعوت نمود.

خاطرنشان می‌شود، دیدار شهردار نجف آباد با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری نجف آباد 26 خرداد ماه در دفتر مدیرکل انجام شد.


۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۲۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید