اخبار

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با جانباز شناور کنارک در نجف آباد

دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با جانباز شناور کنارک در نجف آباد
سید حسن لوح موسوی به منظور دلجویی و عیادت از جانباز شناور کنارک، سروان بابک درخشانی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به همراه معاون اداره و جمعی از مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد، با حضور در منزل جانباز ناو شناور کنارک، سروان بابک درخشانی با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.

سید حسن لوح موسوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه ناوچه کنارک و ابراز تقدیر از رشادت های نیروی دریایی ارتش و با بیان اینکه که آرامش، امنیت و عزت امروز ما از خون پاک شهدا، و جان فشانی های آنان است بر ضرورت ادامه راه و یاد شهیدان تاکید کرد و گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان کمترین کاری است که می توان انجام داد و برای ادامه راه شهداء خدمت به خانواده شهداء و تجدید میثاق با آرمان های شهدا بر هر کسی واجب و لازم است.

لوح موسوی در این دیدار که روز سه شنبه 27 خرداد ماه انجام شد خواستار صبر و شکیبایی برای خانواده معظم شهداء به ویژه حادثه شناور کنارک شد و از خداوند متعال شفای عاجل برای جانبازان این حادثه را خواستار شد.

ناوموشک انداز کنارک نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه در جریان تمرین دریایی دچار سانحه شد و ۱۹ تن از غیورمردان این ناو به درجه شهادت نائل آمده و ۱۵ نفر نیز مجروح شدند.

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید