اخبار

تولید 350 مصاحبه و محتوای آموزشی مرتبط با کرونا در شهرضا

تولید 350 مصاحبه و محتوای آموزشی مرتبط با کرونا در شهرضا
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای شهرضا گفت: طی سه ماه کمیته اطلاع رسانی شهرستان توانسته 350 مصاحبه و محتوای آموزشی و کلیپ مرتبط با کرونا تولید کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای شهرضا گفت: ضمن تشکر از اصحاب رسانه و مطبوعات که در چند ماه اخیر کمیته اطلاع رسانی را یاری کردند، ما در سه ماه به همراهی اصحاب رسانه توانستیم اطلاعات و خبر های مربوط با کرونا را به مردم اطلاع دهیم.

سعید طبیبیان با اشاره به اینکه از 15 اسفند ماه سال 1398 که مسئولیت کمیته اطلاع رسانی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرضا واگذار شد، افزود: ما با تشکیل 4 گروه مستند ساز توانستیم گزارش های خوبی از فعالیت های ستاد کرونا و سایر دستگاه های فعال در ستاد گرفته و در اختیار مردم قرار دهیم.

طبیبیان با بیان اینکه چهار گروه مستند ساز هرگدام وظیفه ای برعهده گرفتند گفت: ما 100 مصاحبه با مسئولان ستاد و کمیته های زیر مجموعه داشته ایم و 200 محتوای تبلیغی آموزشی و 50 کلیپ آموزشی با همکاری شبکه بهداشت درمان تهیه کردیم و در فضای مجازی منتشر کردیم.

وی اظهار کرد: از جمله فعالیت های شاخص فرهنگی و هنری در این مدت میتوان به برنامه تیتر بهار که با حضور هنرمندان جوان شهرضا در چهار قسمت تهیه شد و ما شاهد یک برنامه شاد هنری فرهنگی داشته بودیم.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای شهرضا با تشکر از دوستان در هلال احمر و هنرمندان جوان، برنامه کتابخوانی مجازی یاران انتظار که مقارن با ایام میلاد حضرت مهدی (عج) برگزار شد و طرح پیک رایگان کتاب را از دیگر فعالیت های این کمیته عنوان کرد.

طبیبیان گفت: ما در فعالیت های فرهنگی کشوری که به صورت مجازی و جشنواره کتابخوانی و مسابقات بود شرکت کردیم و حائز رتبه های برتر شدیم.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه بدون دریافت هزینه و خالصانه در این عرصه مارا کمک کردند افزود، امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر بر این بیماری پیروز شویم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید