اخبار

برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر

برگزاری پنجمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر
پنجمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور رادمنش رئیس اداره و همکاران در محل دفتر رئیس اداره برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، فرامرز رادمنش ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت های همکاران اداره، رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی مناسب را در مواجهه با اوج گیری مجدد ویروس کرونا ضروری دانست و در ادامه به برگزاری جلسات در حوزه های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: جلسات با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله برگزار شود ولی از ظرفیت فضای مجازی در برگزاری جلسات اداری و مراکز آموزشی زیر مجموعه بهره بیشتری باید برد.

 در ادامه این جلسه، کارکنان اداره در خصوص نحوه فعالیت های فرهنگی هنری شهرستان با رعایت اصول بهداشتی، برخی از مسائل مربوط به مراکز تحت پوشش را تحلیل و بررسی کردند.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، امتحانات سراسری خوشنویسی پایان دوره سال 99 طبق برنامه مدون با همکاری انجمن خوشنویسان شاهین شهر در فرهنگسرای خانواده برگزار شد.

این آزمون با حضور 43 داوطلب در مقاطع سنی مختلف از 10 تا 70 سال با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری مناسب و در محیطی آرام برگزار گردید.

خاطر نشان می‌شود، در این آزمون داوطلبان خط تحریری 10 نفر، خط خوش 12 نفر، خط عالی 9 نفر و ممتاز 12 نفر شرکت نمودند.

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید