اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان اصفهان

برگزاری جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان اصفهان
جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان اصفهان با تبریک دهه کرامت به روایتی از امام رضا علیه السلام در خصوص اهمیت تقوا اشاره نمود و گفت: در چند سال گذشته به مناسبت دهه کرامت در سطح استان برنامه‌های مختلفی اجرا می‌شد اما امسال با توجه به شرایط خاصی که به دلیل ویروس کرونا به وجود آمده از ظرفیت فضای مجازی برای اجرای برنامه‌های این دهه بهره بیشتری می‌بریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم اجرای برنامه‌های دهه کرامت با رویکرد تبیین ابعاد شخصیتی حضرت معصومه سلام الله علیها و امام رضا علیه السلام خاطرنشان کرد: ترویج و تبیین فرهنگ رضوی موضوع مهمی بوده که فضای مجازی فرصت مناسبی را برای این کار فراهم آورده است.

وی با اشاره به لزوم مستندسازی فعالیت‌ها و منعکس نمودن آن برای همه اقشار جامعه پیرامون اهمیت آذین بندی شهرها و اماکن عمومی و مساجد در این دهه تاکید کرد.

در ادامه جلسه سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و مقرر شد هر کدام از دستگاه‌ها برنامه‌های اجرایی خود را به مناسبت این دهه به دبیرخانه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان ارسال نمایند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان اصفهان با حضور محمدعلی احمدی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، حجت‌الاسلام محمدرضا نیستانی مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان و سایر اعضا 31 خرداد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان انجام شد.

۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۹:۴۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید