اخبار

برگزاری جلسه بررسی راهکارها و موانع توسعه فرهنگ مطالعه در شهرستان نایین

برگزاری جلسه بررسی راهکارها و موانع توسعه فرهنگ مطالعه در شهرستان نایین
اولین جلسه بررسی راهکارها و موانع توسعه فرهنگ مطالعه در شهرستان با حضور مسئولین و مدیران مراکز و موسسات فرهنگی و کانون های مساجد نایین تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این جلسه ماشاالله فخارزاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین با اشاره به اهمیت مطالعه در پیشرفت جامعه و اهمیتی که دین اسلام، قرآن و ائمه اطهار علیهم السلام به مطالعه دارد مطالبی بیان کرد.

وی گفت: فرهنگ مطالعه چنانچه به عرصه های مختلف کشیده شود باعث می شود تا فرد و جامعه برای پیشرفت در کارهای خود به مطالعه روی آورند.

فخارزاده یادآور شد: عدم توجه جدی همه آحاد مردم به مطالعه باعث می شود که چنانچه شهرهای دیگر یک ضرر ببینند این شهرستان سبب عدم پیشرفت با توجه به موازین اصولی و ضرر به زبان نایینی که چنانچه مشاهده می شود برخی از همشهریان نمی توانند با زبان نایینی تکلم نمایند که خود در آینده باعث زوال زبان نایینی خواهد شد.

در ادامه حاضرین در جلسه درخصوص اهمیت موضوع مطالبی را بیان و خواستار وحدت و همدلی تمامی مراکز برای توسعه این فرهنگ شدند و مقرر شد جلسات به طور متناوب برگزار تا راهکارهای مناسب اتخاذ گردد.

این جلسه در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نایین برگزار شد.

۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید