اخبار

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تبریک ولادت حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و دهه کرامت گفت: لازم است چشم انداز توسعه فرهنگی استان اصفهان هرچه زودتر انجام و در آن وضعیت موجود و آنچه قرار است در آینده اتفاق بیفتد دیده شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان پیرامون تشکیل جلسات شورای طرح و برنامه مطالبی بیان و خاطرنشان کرد: بخش ارزیابی عملکرد اداره کل متولی بررسی شاخص فعالیت‌ها در شهرستان اصفهان است اما در خصوص وضع موجود و زیر ساخت‌های شهرستان‌ها، لازم است با مذاکره با دستگاه‌های مرتبط، مطالب لازم جمع آوری و وضع مطلوب نیز مشخص و جهت تصمیم گیری نهایی به اداره کل هرچه زودتر ارسال شود.

در این جلسه هریک از اعضای شورای معاونین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و برنامه‌های انجام شده و در حال پیگیری پرداختند و در خصوص دهه کرامت و فعالیت‌ها و برنامه‌های این دهه توضیحاتی ارائه شد.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیرکل و اعضای شورای معاونین اول تیرماه برگزار شد.

۲ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید