اخبار

عباسعلی جهانبانی به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوانسار منصوب شد

عباسعلی جهانبانی به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوانسار منصوب شد
با حکم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عباسعلی جهانبانی به سمت ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوانسار منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، با حکم حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عباسعلی جهانبانی به سمت ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوانسار منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای عباسعلی جهانبانی

با سلام و احترام

نظر به سوابق ارزنده و شایستگی‌هایی که در جنابعالی سراغ دارم، شما را به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوانسار منصوب می‌نمایم.

شهرستان خوانسار با مردمی مومن، متدین و انقلابی از مناطق خوش نام و اصیل در حوزه‌های مختلف فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی است و دارای ظرفیت‌های بسیار ارزشمندی در این زمینه می‌باشد، امید است جنابعالی با استفاده از تمام ظرفیت های موجود و با هماهنگی  و همدلی مسئولان، مردم و به ویژه اهالی فرهنگ و هنر آن شهرستان، منشاُ خدمات ارزشمندی در زمینه‌های مختلف فرهنگی باشید.

رمضانعلی معتمدی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

این حکم دوم تیرماه توسط فرماندار شهرستان خوانسار و با حضور حمیدرضا ملکوتی خواه سرپرست معاونت توسعه مدیریت ومنابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در فرمانداری به جهانبانی اعطا شد.

خاطرنشان می‌شود، پیش از این کوروس بدیعی سرپرستی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوانسار را بر عهده داشت.

۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۶:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید